Pavel Železný
Osobní CTO, Hyperautomation idealista, PHP vývojář, Konzultant, Softwarehouse v jedné osobě.

Abyste měli více času

Každý by si asi někdy přál mít více času. Někdo na rodinu, na koníčky, na osobní rozvoj nebo třeba jen na odpočinek. Jsou ale věci, které musíme dělat, kterým musíme věnovat svoji pozornost a sílu, ale přitom nejsou z těch, které bychom chtěli. Nebo jsou sice součástí toho, co chceme, ale mohli by být rychleji, levněji nebo by se mohli zpracovat samostatně.

Mou vášní je pomoci takové přání splnit. Díky postupům efektivního agilního řízení dodat více hodnot v kratším čase, s menší chybovostí a je jen na Vás, jak ušetřený čas využijete. Zároveň však žijeme v digitální době, kdy mohou naši agendu převzít stroje a mou snahou je vytvořit hyperautomation platformu, která s tímto pomůže.

Mé oborové znalosti a schopnosti lze shrnout do výrazu „Softwarehouse v jedné osobě”. Od konzultace se zákazníkem o jeho byznysových potřebách, přes analýzu požadavků, projektový a programový management, samotný vývoj aplikací především v PHP a JavaScriptu, User Experience, design, testování, automatizovaný deploy proces až po zaškolení, provozní údržbu a proaktivní monitoring a alerting. Pokud chcete pomoct v některé z těchto oblastí, určitě najdeme nějaké rozumné řešení.

A jestli vám to připadá příliš technické a složité a jen byste rádi probrali váš business s někým nezaujatým a chtěli se posunout zase o kus dál, rádi byste měli někoho takříkajíc k ruce, nebojte se ozvat a můžeme to probrat třeba někde u kávy.

Občas publikuji krátké články na LinkedIn, sdílím fotky ze všedního života na Instagram, dělím se o podnikatelské plány, zážitky a zkušenosti na YouTube, a najdete mě také na Twitteru.